• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین17
بازدید امروز80
بازدید دیروز248
بازدید این ماه328
بازدید کل196186
 
  • پیوند ها

برگزاری کارگاه آموزشی موفقیت به سبک برنده ها در سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی

کارگاه موفقیت به سبک برنده ها به همت معاونت کارآفرینی و توانمندسازی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در سالن کنفرانس این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، کارگاه آموزشی موفقیت به سبک برنده ها با محوریت کارآفرینی، فروش، مذاکره و بازاریابی برای کارآفرینان مناطق ۲۲گانه تهران بزرگ و صاحبان کسب و کارها برپا شد.

این کارگاه ها در راستای توانمندسازی کارآفرینان و بالا بردن سطح مهارت مورد نیاز این افراد با تکیه بر آموزش های کاربردی و مشاوره های گروهی و فردی، سعی در هدفمند کردن فعالیت کارآفرینان برتر و بازاریابی و فروش دستاوردهای آنان دارد.

در این جلسه دکتر خندان، ضمن اشاره به اهمیت شناخت انواع فرصت ها و ایده ها در شروع کسب و کار گفت : مشورت با اهل فن بسیار تاثیر گذار است، کسانی در این عرصه موفق خواهند شد که از مشاوره و آموزش افراد متخصص بهره مند شوند.
وی در کارگاه آموزشی مذکور بر قابلیت های متعدد تولیدات از جمله سهم کالا ، سهم خدمات و سهم ایده تاکید ویژه داشت.

تا آخر سال جاری در سالن کنفرانس سازمان خدمات اجتماعی 15 تا 20 کارگاه برای کارآفرینان و صاحبان کسب برپا خواهد شد.

کارگاه های بازاریابی و فروش در راستای ارتقا مهارت و دانش کسب و کار برگزار شده و پس  از شناسایی ظرفیت اعضای حاضر در این نشست ها، برای هرگروه با توجه به تخصص آنها 4 جلسه، پلن تخصصی اجرایی میشود.

از دیگر موضوعات برنامه ریزی شده برای این نشست ها میتوان مباحث حقوقی در حوزه ی کسب و کار را نام برد که  منجر به دسته بندی افراد در گروه های استارت آپی، شرکت های تعاونی و دیگر صاحبان کسب و کار شده و سپس برپایی پلن تخصصی حقوقی مربوطه نیز در دستور کار قرار گرفته است.

برگزاری کارگاه آموزشی نبض زندگی در سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعیبرگزاری کارگاه آموزشی نبض زندگی در سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعیبرگزاری کارگاه آموزشی نبض زندگی در سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعیبرگزاری کارگاه آموزشی نبض زندگی در سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعیبرگزاری کارگاه آموزشی نبض زندگی در سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعیبرگزاری کارگاه آموزشی نبض زندگی در سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعیبرگزاری کارگاه آموزشی نبض زندگی در سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعیبرگزاری کارگاه آموزشی نبض زندگی در سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی