• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین4
بازدید امروز208
بازدید دیروز116
بازدید این ماه4509
بازدید کل200286
 
  • پیوند ها

بازدید مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی از سامانه کارگران فصلی سازمان خدمات اجتماعی

علیرضا ناطقی ، مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران از ساماته کارگران فصلی منطقه 11 بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی ، ناطقی در دیدار با کارگران فصلی و ساختمانی و نشستن پای در درد و دل کارگران گفت : سامانه کارگران فصلی یکی از اقدامات مهم و تاثیر گذار شهرداری تهران است که باعث شده کارگران به جای چهار راه ها در مکانی امن و بدور از مشکلات آب و هوایی و محیطی تجمع کنند و به تبع دسترسی کارفرمایان به کارگران راحت تر خواهد بود.

وی ضمن آشنایی با مراحل ثبت نام افراد در سامانه کارگران فصلی پیشنهاد کرد: شهرداری تهران با کمک گرفتن از بخش خصوص سامانه ای الکترونیکی طراحی کند تا همه ی افراد در صورت نیاز به کارگران فصلی و ساختمانی، با مراجعه به این اپیکیشن در کوتاه ترین زمان بتوانند کارگر مورد نیاز خود را گزینش کنند.
ناطقی در پایان سخنانش از آمادگی کامل اداره کل خود جهت هرگونه همکاری و مشارکت در توسعه طرح ساماندهی کارگران خبر داد و تصریح کرد : استان تهران نیز  درطرح حمایت و ساماندهی کارگران ساختمانی و فصلی  با سازمان خدمات اجتماعی بیش از پیش همگام خواهد شد.
مهدی پروین رو مدیر ساماندهی کارگران فصلی و ساختمانی نیز گفت: هدف از این بازدید ها، ارائه مشاوره در حوزه های مختلف و هدایت بیشتر کارگران جهت بهره مندی از خدمات سامانه ها است که اجرای این برنامه ها به صورت مداوم و با حضور نمایندگان دستگاه های ذیربط باعث می شود تا مسئولین بیش از پیش در جریان دغدغه های این تلاشگران سنگر اقتصادی قرار بگیرند و درصدد رفع آن برآیند.

بازدید مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی از سامانه کارگران فصلی سازمان خدمات اجتماعیبازدید مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی از سامانه کارگران فصلی سازمان خدمات اجتماعیبازدید مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی از سامانه کارگران فصلی سازمان خدمات اجتماعیبازدید مدیر کل دفتر تعاونی های خدماتی از سامانه کارگران فصلی سازمان خدمات اجتماعی