• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین6
بازدید امروز215
بازدید دیروز116
بازدید این ماه4516
بازدید کل200293
 
  • پیوند ها

مرتفع شدن مشکلات مراکز نگهداری مددجویان با افتتاح مرکز فوریت های خدمات اجتماعی

هدف از راه اندازی مجتمع فوریت های خدمات اجتماعی منطقه 9 که به همت سازمان خدمات اجتماعی زیرساخت آن فراهم شده مرتفع نمودن مشکلات کنونی سامانسراها و مددسراها است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران عبدالعظیم رضایی معاون عقیدتی سیاسی فرمانداری تهران به همراه کوثر افضلی از سامانسرای لویزان بازدید کرد.

 

دراین بازدید رضایی درجریان  فعالیت های این مرکز، نحوه پذیرش، نگهداری و ساماندهی مددجویان قرارگرفت.

فاطمه گل محمدی مدیر سامانسرای لویزان با اشاره به مشکلات این مرکز گفت : برخی از مددجویان زمان زیادی را در اینجا می مانند و نمی توانیم آن ها را به سازمان های مربوطه ارجاع دهیم.

وی افزود : همچنین هزینه درمان این مددجویان بسیار سنگین است و در معرفی آنها به مراکز درمانی نیزمشکلاتی وجود دارد.

عبدالعظیم رضایی پس از آشنایی با مشکلات و چالش های سامانسرای لویزان گفت : هدف از راه اندازی مجتمع فوریت های خدمات اجتماعی منطقه 9 که به همت سازمان خدمات اجتماعی زیرساخت آن فراهم شده مرتفع نمودن مشکلات کنونی سامانسراها و مددسراها است.

وی افزود : از اهداف مهم ایجاد مرکز فوریت های خدمات اجتماعی می توان به ارجاع به موقع مددجویانی که به مدت طولانی در سامانسرا حضور دارند، حضور نماینده دادستانی در این مجتمع برای اخذ حکم مددجویان و حضور نمایندگان ارگان های متولی بالاخص وزارت بهداشت و درمان برای حل مشکلات درمانی مددجویان اشاره کرد.

مرتفع شدن مشکلات مراکز نگهداری مددجویان با افتتاح مرکز فوریت های خدمات اجتماعیمرتفع شدن مشکلات مراکز نگهداری مددجویان با افتتاح مرکز فوریت های خدمات اجتماعی