• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین4
بازدید امروز208
بازدید دیروز116
بازدید این ماه4509
بازدید کل200286
 
  • پیوند ها

فرهنگ کار و کارآفرینی باید از خانواده نشات بگیرد

به همت معاونت توانمند سازی و کارآفرینی سازمان خدمات اجتماعی و اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، "طرح حرکت" در محلات منطقه 4 آغاز شد.

رمضان لطفی، معاون توانمندسازی و کارآفرینی؛ سازمان خدمات اجتماعی در این نشست ، با اشاره به صنعتی بودن و فراوانی جمعیت در منطقه 4 گفت: این امر بستری مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار در قالب مشاغل خانگی است و سازمان خدمات اجتماعی آمادگی دارد برای حمایت از متقاضیان در قالب تسهیلگری به منظور توسعه شبکه ها در حوزه های گوناگون از قبیل تامین مواد اولیه، تولید، بازاریابی و فروش، تبلیغات، برندینگ و ... را تسهیلات مناسبی فراهم کند.

 لطفی با تاکید بر اینکه در تلاشیم تا در حوزه مدیریت شهری به کارآفرینی سازمانی برسیم تشریح کرد: ایجاد پنجره واحد کسب و کار با تسهیلگری مدیریت شهری  تا صاحبان کسب و کار، کارآفرینان و شرکت های دانش بنیان در بستری مناسب ، امکان مراجعه جهت صدور مجوزات لازم برای راه اندازی کسب و کار را دارا باشند و همچنین  توسعه  شبکه های بازاریابی، اطلاع رسانی و اطلاع رسانی، تجمیع ظرفیت ها، بهره برداری از دانش و مهارت و تجارب به عنوان ارکان مهم و اساسی است که در طرح حرکت ضمن ایجاد کسب و کار و توسعه آنها، به دنبال آن هستیم.

گفتنی است در این طرح که با همکاری و مشارکت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران، اداره آموزش کل فنی و حرفه ای استان تهران و سازمان خدمات اجتماعی اجرا می گردد، ذیفعان دو گروه هستند :صاحبان مشاغل خانگی که بدون مجوز فعالیت می کنند و شهروندانی که قصد راه اندازی کسب و کار در منزل را دارند.

فرهنگ کار و کارآفرینی باید از خانواده نشات بگیردفرهنگ کار و کارآفرینی باید از خانواده نشات بگیردفرهنگ کار و کارآفرینی باید از خانواده نشات بگیردفرهنگ کار و کارآفرینی باید از خانواده نشات بگیردفرهنگ کار و کارآفرینی باید از خانواده نشات بگیرد