• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین6
بازدید امروز215
بازدید دیروز116
بازدید این ماه4516
بازدید کل200293
 
  • پیوند ها

پایش کیفیت خدمات رسانی به همراهان بیماران در همراه سرای مفید

کیفیت خدمات رسانی به همراهان بیماران در همراه سرای مفید با حضور رییس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه 3 بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات اجتماعی منطقه 3، بخش عمده ی افرادی که به بیمارستان کودکان مفید مراجعه می کنند با توجه به ضرورت همراهی بیمارانشان نیازمند اقامت یک یا چند روزه در تهران هستند؛ اما از آنجا که اقامت در هتل برایشان مقدور نیست اغلب برای رسیدگی به بیماران خود در محوطه بیمارستان یا در خودروهای خود و یا در خیابان های اطراف بیمارستان توقف و استراحت می کردند.
مدیریت شهری منطقه 3 در سال 1392 به منظور حفظ شان و کرامت آنها و همچنین حفظ آرامش و آسایش ساکنین مجتمع های مسکونی اطراف این بیمارستان اقدام به احداث مرکزی برای اقامت موقت آنها کرد.

 مجید فراهانی رییس کمیته بودجه و نظارت شورای اسلامی شهر تهران و مصطفی سلیمی شهردار منطقه 3، با حضور در همراه سرای مفید، کیفیت خدمات رسانی به همراهان بیماران را بررسی کردند.

شایان ذکر است همراه سرای مفید با ظرفیت 60 نفره، به همت شهرداری منطقه 3 در دو طبقه ویژه خواهران و برادران با تمامی امکانات اسکان و پذیرایی از ساعت 19 تا 7 صبح در خدمت همراهان کودکان بیمار از سراسر کشور خواهد بود.

 

ab%201.jpgab%202.jpgab%203.jpgab%204.jpg