• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین5
بازدید امروز69
بازدید دیروز128
بازدید این ماه4381
بازدید کل200071
 
  • پیوند ها

حمايت از كار آفرينان ؛ زمينه ساز رشد و بالندگي كشور است

با همكاري سازمان خدمات اجتماعي شهرداري تهران ، صندوق كارآفريني اميد و شهرداري منطقه ١٤ ، نمايشگاه دائمي دستاوردها و توانمندي هاي كارآفرينان در منطقه ١٤ با هدف حمايت از توليد ملي و تحقق پيام مقام معظم رهبري افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومي سازمان خدمات اجتماعي شهرداري تهران، اكبر نعمتي مدير عامل اين سازمان در آيين افتتاح نمايشگاه دائمي دستاوردها و توانمندي هاي كارآفرينان شهرداري منطقه ١٤ ، گفت: در راستاي عنايت ويژه به منويات مقام معظم رهبري و حمايت از كالاي ايراني ، مديريت شهري با استفاده زير ساخت ها و فضاهاي در اختيار و حمايت از كارآفرينان، اقدام به راه اندازي فروشگاه دست آفرين در منطقه  ١٤ كرد . 

وي افزود : در همين راستا مراكزي در اختيار كارآفرينان و صاحبان كسب و كار گذاشته شد تا علاوه بر بازاريابي بتوانند محصولات خود را براي عموم عرضه نمايند تا از اين طريق اعتماد همه جانبه مردم را به كالاي ايراني جلب شود.

 

سرپرست سازمان خدمات اجتماعي شهرداري تهران بيان كرد: فروشگاه دست آفرين با هدف اقتصاد مقاومتي توليد ؛ اشتغال، حمايت از كالاي ايراني، كمك به بازاريابي و فروش محصولات توليدي و كسب و كارهاي كوچك داير شده است . 

 

نعمتي  توجه و حمايت ويژه از كارآفرينان و صاحبان كسب و كار را زمينه ساز رشد و بالندگي  كشور دانست و خاطر نشان كرد :  حمايت از  توليدات  كالاي ايراني  چرخ اقتصاد و زندگي خانواده ايراني را به حركت در مي آورد و موجب  مي شود  محصولات ايراني توان رقابت با مشابه خارجي پيدا كند .

اكبر نعمتي راه اندازي ٢٢ فروشگاه دائمي دست آفرين در سطح مناطق ٢٢ گانه شهرداري تهران ، ايجاد شبكه بزرگ فروشگاه هاي دست آفرين ، حمايت از كارآفرينان و كسب و كارهاي نوپا ، مشاوره و فروش را از جمله ي چشم اندازهاي كارآفريني مطرح كرد. 

وي تشكيل شوراي تخصصي كسب و كار منطقه ، بررسي آناليز قيمت پيشنهادي توليد كننده ، تعيين قيمت نهايي كالا و درج با سود ٥ درصد ، كد گذاري ،تبليغات محيطي و ... را از موارد مهم در خصوص شيوه هاي اجرايي كار بر شمرد .

 گفتني است محصولات قابل ارائه در فروشگاه دست آفرين منطقه ١٤ شامل انواع صنايع دستي، پوشاك و مواد غذايي فاسد نشدني مي باشد .

 

حمايت از كار آفرينان ؛ زمينه ساز رشد و بالندگي كشور است حمايت از كار آفرينان ؛ زمينه ساز رشد و بالندگي كشور است حمايت از كار آفرينان ؛ زمينه ساز رشد و بالندگي كشور است حمايت از كار آفرينان ؛ زمينه ساز رشد و بالندگي كشور است حمايت از كار آفرينان ؛ زمينه ساز رشد و بالندگي كشور است