• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین16
بازدید امروز78
بازدید دیروز248
بازدید این ماه326
بازدید کل196184
 
  • پیوند ها

نخستین جلسه هم اندیشی کمیته آسیب های اجتماعی غرب تهران در منطقه 5 برگزار شد

با هدف تعامل دستگاه های ذی ربط ، هم فکری و کاهش آسیب های اجتماعی با محوریت تحکیم خانواده نخستین جلسه هم اندیشی کمیته آسیب های اجتماعی غرب تهران در منطقه 5 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 5 ، اسدی شهردار منطقه در اولین جلسه هم اندیشی آسیب های اجتماعی پهنه غرب پایتخت اعلام کرد : حفظ ارکان خانواده از مهمترین واساسی ترین ابزارهای مقابله با کاهش آسیب های اجتماعی است .

در این جلسه که با حضور رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید مطهری ، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران ، معاونین اجتماعی و مدیر مرکز خدمات اجتماعی مناطق 5و 22 و جمعی ازمدیران شهرداری و آموزش و پرورش در سالن ابن سینای مرکز رفاهی فرهنگیان منطقه 5 برگزار شد، به نقش تعامل بین دستگاه های ذی ربط جهت مبارزه و کاهش آسیب های اجتماعی تبادل نظر و مباحثی در خصوص عوامل کاهنده آسیب های  اجتماعی مطرح شد . مدیران حاضر در این نشست با تاکید بر آموزش در مدارس و سرای محلات با رویکرد حفظ بنیان خانواده و ایجاد نهضت آموزشی در این خصوص به عوامل پیشگیری کننده آسیب های اجتماعی  اشاره کردند.

اسدی شهردار منطقه نیز در این جلسه ازاعلام آمادگی و حمایت  همه جانبه شهرداری منطقه 5 به منظور بستر سازی در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی خبر داد و گفت : با برگزاری جلساتی مستمر برآنیم تا برای رسیدن به وحدت رویه ، به دور از موازی کاری ، در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی موثر باشیم.

 

نخستین جلسه هم اندیشی کمیته آسیب های اجتماعی غرب تهران در منطقه 5 برگزار شد نخستین جلسه هم اندیشی کمیته آسیب های اجتماعی غرب تهران در منطقه 5 برگزار شد