• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین14
بازدید امروز74
بازدید دیروز248
بازدید این ماه322
بازدید کل196180
 
  • پیوند ها

پیش‌بینی مجازات قابل توجه برای متکدیان خارجی

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گفت: حضور متکدیان خارجی در تهران بسیار چشمگیر است و درخواست ما این است که مجازات‌های قابل توجهی برای این گروه از متکدیان در نظر گرفته شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، رضا قدیمی مدیر عامل این سازمان گفت: شهرداری تهران تاکنون با همکاری سازمان بهزیستی کشور برنامه‌هایی را برای ساماندهی متکدیان داشته است.

وی افزود: یکی از اصلی‌ترین مشکلاتی که در بحث متکدیان شهر تهران همواره مطرح بوده، این است که شهروندان کمک‌هایی را به متکدیان ارائه می‌کنند و تا زمانی که متکدیان از طریق این کمک‌ها به منفعت برسند به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به حضور متکدیانی از سایر کشور‌ها در ایران اظهارکرد: در میان متکدیانی که هر از چندگاهی از سطح شهر جمع آوری می‌شوند، اتباع بیگانه نیز دیده می‌شود.

قدیمی ادامه داد: حضور متکدیان خارجی در تهران بسیار چشمگیر است و درخواست ما این است که مجازات‌های قابل توجهی برای این گروه از متکدیان در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه باید چهره پایتخت از متکدیان پاک شود، خاطرنشان کرد: متکدیان چهره بسیار نامناسبی به شهر تهران می‌دهند و طی سال‌های گذشته برای حذف آن‌ها از سطح شهر اقداماتی شده است.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در خصوص جزئیات طرح‌های اجرایی برای ساماندهی متکدیان تصریح کرد: در طرح‌های مختلفی که اجرایی می‌شود، متکدیان به سامان سرا‌های در نظر گرفته شده ارجاع داده شده و برای مدتی در این مراکز نگهداری می‌شوند.