• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین17
بازدید امروز78
بازدید دیروز248
بازدید این ماه326
بازدید کل196184
 
  • پیوند ها

دومین نشست تشکیل مجمع خیرین (انتخاب دبیر مجمع )در منطقه22

دومین نشست تشکیل مجمع خیرین با حضور دبیران منتخب خیرین در سالن امام علی (ع) در روز 26آذر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 22 و به نقل از رباطی مدیر مرکز خدمات اجتماعی این منطقه ،  هدف از برگزاری این نشست انتخاب یک دبیر از بین دیگر دبیران انتخابی در اولین نشست خیرین و با هدف شرکت در جلسات سازمان و هدایتگری حمایت و ارائه خدمات اجتماعی به خانواده های نیازمند و آسیب دیده اجتماعی  می باشد .

از دیگر اهداف می توان به  ایجاد بانک اطلاعات از محرومین و نیازمندان منطقه ، شکل گیری و ایجاد دبیرخانه در منطقه ، تعیین هیات امنای مجمع خیرین و انتخاب دبیر از خیرین فعال ، استفاده از ظرفیت و پتانسیل خیرین جهت خدمت رسانی بهتر و شایسته به نیازمندان ، ایجاد شبکه و هم افزایی میان خیرین و خیریه ها جهت حمایت اثر بخش ، می توان اشاره کرد .

 همچنین در این جلسه سلمانی مسئول خیریه ام البنین و باستانی مسئول خیریه الغدیر و عضو خیریه کرامت بعنوان دبیران خیریه با رأی مساوی انتخاب شدند و مقرر شد در نشست مجمع بعدی با حضور اعضای کمیته امداد در اسرع وقت برگزار شود.

گفتنی است این نشست در سالن امام علی(ع) با حضور کارشناس مشارکت های اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی  ، مدیر اداره خدمات اجتماعی  ، کارشناسان اداره خدمات اجتماعی و 9 نفر از خیرین انتخابی برگزار شد .