• هدر
  • یه لقمه مهربونی
  • محرم
  • شعار شهردار تهران
  • شهادت امام حسن مجتبی (ع)
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین3
بازدید امروز48
بازدید دیروز115
بازدید این ماه5301
بازدید کل200857
 
  • پیوند ها

شهروندان شمال تهران داوطلب خدمات رسانی در جامعه شدند

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران گفت: شهروندان محلات شمال تهران با اختصاص بخشی از وقت خود به کار داوطلبانه ، اقدام به خدمات رسانی در جامعه کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و به نقل از شهرداری منطقه یک ، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه ، با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران، اظهار داشت : باتوجه به هفته «روز جهانی کار داوطلبانه» و پیرو سیاست های سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران مبنی بر ترویج کار داوطلبانه بین شهروندان جهت اختصاص مدتی از وقت خود برای خدمت به جامعه ، مرکز خدمات اجتماعی با همکاری نواحی ۱۰ گانه و سرای محلات این منطقه اقدام به برگزاری کار داوطلبانه نمود.

کارگران افزود: این طرح به مدت یک هفته از ۱۴ آذر ماه  در محلات شمال تهران با حضور عموم شهروندان ، کارمندان شهرداری منطقه یک و تشکل های مردمی در حال اجراست.

وی بیان داشت: این طرح در دو مرحله اجرا می شود که مرحله اول آن با حضور بیش از ۲۰۰ نفر از داوطلبین ، در شش ناحیه شمال تهران اجرا شد.

این مقام مسئول افزود: در مرحله اول این طرح با محوریت کار با کودکان ، داوطلبین با حضور در مراکز بهزیستی نرگس، خیریه عمل ،مدارس،بوستان ها و... اقدام به رنگ آمیزی جداول مجموعه ها، نظافت، هرس درختان، همدلی با معلولین ، نقاشی دیواری ، گل کاری و آبیاری پرداختند.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران در ادامه اظهار داشت: در این طرح داوطلبین به مدت ۳ ساعت از زمان خود را جهت خدمت به شهروندان و رفع نیازهای مورد نظر آنها صرف کردند و مرحله دوم این طرح نیز سه شنبه  ۲۱ آذر ماه در چهار ناحیه این منطقه با حضور بیش از ۱۵۰ نفر از داوطلبین برگزار می شود.