• هدر
  • یه لقمه مهربونی
  • محرم
  • شعار شهردار تهران
  • شهادت امام حسن مجتبی (ع)
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین3
بازدید امروز49
بازدید دیروز115
بازدید این ماه5302
بازدید کل200858
 
  • پیوند ها

کارگاه های کارآفرینی برای دانش آموزان جنوب تهران برگزار شد

شهردار منطقه 19 تهران گفت: کارگاه ها و دوره های کار آفرینی و مهارت آموزی با حضور 80 شهردار مدرسه از مناطق 16، 17 و 20 پهنه جنوب تهران به میزبانی منطقه 19 برگزار شد.

پیمان قربانی شامگاه شنبه درگفت و گو با ایرنا با بیان اینکه دانش آموزان آینده سازان کشور و سرمایه ملی محسوب می شوند، گفت: شهرداری منطقه 19 در راستای نامگذاری سال جاری با عنوان 'اقتصاد مقاومتی- تولید و اشتغال' از سوی رهبرمعظم انقلاب و رویکرد کار آفرینی در نوزدهمین دوره طرح شهرداران مدارس دوره های آموزشی ویژه شهرداران مدارس مناطق پهنه جنوب را برگزار کرد.
وی ادامه داد: دوره های آموزشی به صورت مستمر و هفتگی با عناوین آمادگی ورود به دنیای کسب و کار و تعاریف کارآفرینی، نوآوری، ایده یابی و فرصت های کارآفرینی در حال برگزاری است.
قربانی در خصوص کیفیت و اهمیت برگزاری این دوره ها عنوان داشت: کارشناسان و اساتید آموزشی از سوی وزارت کار و امور اجتماعی معرفی شده اند که به دانش آموزان تا مرحله عملیاتی کردن ایده ها مشاوره و راهنمایی می دهند.
وی خاطر نشان کرد : بعد از اتمام این دوره ها از دستاوردهای شهرداران مدارس نمایشگاهی برگزار می شود و ایده های دانش آموزانی که منجر به تولید شود از سوی وزارت کار برای آنان شرکت تعاونی ثبت می شود و یک سال فضای رایگان جهت تولید از سوی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در اختیارشان گذاشته می شود.

کارگاه های کارآفرینی برای دانش آموزان جنوب تهران برگزار شد