• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین7
بازدید امروز216
بازدید دیروز116
بازدید این ماه4517
بازدید کل200294
 
  • پیوند ها

برگزاری جلسه بررسی فعالیت های پایگاه خدمات اجتماعی منطقه 5

جلسه بررسی اقدامات پایگاه خدمات اجتماعی در مرکز خدمات اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، 5 محمد مهدی قشقایی مدیر مرکز خدمات اجتماعی با اعلام این خبر افزود: پایگاه خدمات اجتماعی منطقه با هدف پیشگیری ، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی ، مشارکت و تسهیلگری در ساماندهی آسیب دیدگان در پایانه مسافربری غرب (میدان آزادی) روزانه پذیرای ده ها مددجوی نیازمند است. این پایگاه همچنین خدمات متفاوتی از قبیل: شناسایی آسیب های اجتماعی، آسیب دیدگان و فضاهای بی دفاع شهری در محدوده منطقه، تهیه بانک اطلاعاتی از منابع اجتماعی (دولتی و مردمی)، شناسایی و ارزیابی ظرفیت ها و نیازهای منطقه، برنامه ریزی مداخله ای و خدمات مددکاری اجتماعی و... توسط مددکاران ارائه می شود.

قشقایی تصریح کرد: به همین منظور جلسه ایی با حضور مدیر پایگاه های خدمات اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و پرسنل پایگاه مذکور در مرکز خدمات اجتماعی جهت بررسی فعالیتها و مشکلات .... برگزار شد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: در این نشست گزارشی از فعالیتهای پایگاه ارائه شد و در ادامه جلالی مدیر پایگاه های سازمان خدمات اجتماعی از پایگاه خدمات اجتماعی منطقه بعنوان یکی از برترین مراکز در شهر تهران نام برد و در مورد نحوه ارسال گزارشات روزانه، به مطالب مهمی اشاره کرد.

در ادامه این جلسه مدیر و پرسنل پایگاه خدمات اجتماعی ضمن بیان نقطه نظرات خود در خصوص ارتقاء سطح کیفی پایگاه، مسائل و مشکلات موجود را عنوان کردند. 

 

 

برگزاری جلسه بررسی فعالیتهای پایگاه خدمات اجتماعی منطقه 5