• هدر
  • شعار سال
  • ذههه ی کرامت
 

t_220_145_16777215_00_images_banner-1.jpg

t_220_145_16777215_00_images_banner-2.jpg

t_220_145_16777215_00_images_banner-3.jpg

t_220_145_16777215_00_images_banner-5.jpg

t_220_145_16777215_00_images_banner-4.jpg

 
آنلاین4
بازدید امروز195
بازدید دیروز201
بازدید این ماه195
بازدید کل195942
 
  • پیوند ها

دیدار محجوب و حبیب‌زاده با خانواده کارگر از کار افتاده در منطقه 15

ﻋﻠﻴﺮﺿﺎ ﻣﺤﺠﻮﺏ ﺭﻳﻴﺲ ﻓﺮاﻛﺴﻴﻮﻥ کارگری در خانه ملت ، اﻓﺸﻴﻦﺣﺒﻴﺐ ﺯاﺩﻩ ﻋﻀﻮﺷﻮﺭای ﺷﻬﺮ به همراه ﺭﺿﺎﻗﺪیمی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرتهران و تعدادی از مدیران در ادامه سرکشی از خانواده های کارگران از کارافتاده با حضور در منزل ابراهیم زند قجرآبی از خانواده شان دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، در این دیدار محجوب رییس فراکسیون کارگری در مجلس شورای اسلامی با ابراز همدردی با خانواده کارگر از کارافتاده زندقجرآبی گفت: کارگران که در راه کسب رزق و روزی حلال برای خانواده خود همواره در تلاش و تکاپوست و گاها در اثر فعالیتی که دارد صدمه ای میبیند و در خطر می افتد، مهمترین مساله حمایت از فرزندان و حل مشکل همسران آنها است.

 این نماینده مردم در خانه ملت با تاکید بر این مطلب که برای داشتن اقتصادی مستقل و پویا و رونق اقتصادی بایستی به قشر کارگر اهمیت بیشتری داد افزود: اگر بخواهیم جامعه کارگری از امتیازات و حقوق شایسته برخوردار باشد، باید بر روی تولید و اشتغال آن هم دقیق برنامه ریزی کرد و از خانواده کارگران غافل نبود.

محجوب عنوان کرد: هرچند برای جبران صدمات جانی بواقع نمی توان انجام داد اما مدیریت زندگی و کمک به خانواده و کارافتاده موضوع مهم و حیاتی است.

 وی با بیان اینکه، تلاش همه ی مدیران برای حل مشکلات مردم بویژه کارگران زحمت کش است تاکید کرد و خاطرنشان ﻛﺮﺩ: اجازه نمی دهیم کوچک ترین حقی از خانواده های کارگران در بخش های مختلف پایمال شود.

در این دیدار که شماری از مدیران از جمله یکی از اعضای شورای شهر تهران حبیب زاده حضور داشت ضمن شنیدن مشکلات این خانواده در جریان کمک ها و مساعدت مدیران قرار گرفت.

مهندس رضاقدیمی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهر تهران هم در این دیدار با تشریح برخی فعالیت ها برای کارگران در جمع حاضرین عنوان کرد: برای قشر کارگر هر مقدار زحمت بکشیم کم است و اگر کوتاهی در این مسیر است امید است برطرف شده تا شاهد مشکلات بعدی نباشیم.

قدیمی دلگرم شدن کارگران در جامعه را موجب سامان‌یافتن وضع اقتصادی دانست و افزود: هیچ مشکلی از جمله، مشکل اقتصادی کشور بدون راه حل نیست و گره ای نیست که بازنشدنی باشد و یکی از الزامات مهم در این گره‌گشایی، ملاحظه و رعایت حقوق کارگران است که باید بخوبی به آن توجه داشت.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهر تهران در ادامه با بیان این مطلب که، جامعه کارگری باید احساس تکریم و احترام و سربلندی کند و قدر کار او بود گفت: اگر قدردان خوبی برای زحمات این‌قشر نباشیم بی اعتنایی و بی حوصلگی را در کار شاهد خواهیم بود که این برای جامعه مضر است.

 قدیمی جامعه کارگری را قشری زحمت کش و سخت کوش دانست و در خصوص اقتصاد مقاومتی و کمکی که میتوان از آن داشت گفت: حمایت از تولید ملی زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را فراهم می‌کند و در راستای آن معضل بیکاری برچیده و رونق اقتصادی حاصل می‌شود و کارگران از امنیت و رفاه خوبی برخوردار خواهند بود.

 مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهر تهران در پایان با اشاره به اینکه کار در اسلام یک ارزش و کارگر دارای جایگاه ویژه است، اظهار داشت : امید است بتوان مشکلات این قشر را با کمک هم به حداقل رساند.

 حبیب زاده ﻋﻀﻮ ﺷﻮﺭاﻱ ﺷﻬﺮ هم در این دیدار گفت: جامعه کارگری بسیار جامعه قانعی است و هیچ وقت به دنبال زیاده خواهی نبوده و مهم تر اینکه کارگران یکی از کم حاشیه ترین اقشار جامعه هستند

دیدار محجوب و حبیب‌زاده با خانواده کارگر از کار افتاده در منطقه 15 دیدار محجوب و حبیب‌زاده با خانواده کارگر از کار افتاده در منطقه 15 دیدار محجوب و حبیب‌زاده با خانواده کارگر از کار افتاده در منطقه 15 دیدار محجوب و حبیب‌زاده با خانواده کارگر از کار افتاده در منطقه 15 دیدار محجوب و حبیب‌زاده با خانواده کارگر از کار افتاده در منطقه 15