• هدر
  • یه لقمه مهربونی
  • محرم
  • شعار شهردار تهران
  • شهادت امام حسن مجتبی (ع)
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین4
بازدید امروز52
بازدید دیروز115
بازدید این ماه5305
بازدید کل200861
 
  • پیوند ها

اردوی " آشنایی با تعاونی ها "برگزار شد

در راستای آشنایی دانش آموزان مدرسه شیخ بهایی منطقه 3 با تعاونی ها ، اردویی یکروزه توسط مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه 3 برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات اجتماعی منطقه ۳؛ این اداره با همکاری اداره خدمات اجتماعی و فرهنگی ناحیه 1 منطقه 3  ، تعاونی جیرینگ و مدرسه شیخ بهایی در راستای اجرای طرح اوقات فراغت دانش آموزان اردوی یکروزه با عنوان " آشنایی با تعاونی ها" در 25 مرداد ماه برگزار کرد.

موسوی رئیس مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه 3 در این باره بیان کرد : بهترین زمان برای شکوفایی استعدادهای بالقوه افراد سنین کودکی و در دوران مدرسه می باشد ، به همین دلیل ما به عنوان یک سازمان عمومی و اجتماعی بیشترین تلاش خود را در راستای تحقق استعدادهای کودکان انجام میدهیم.

در این اردوی یک روزه ابتدا دانش آموزان مدرسه شیخ بهایی با ساختار و نحوه کار تعاونی جیرینگ آشنا شدند و سپس دکتر ناطقی مدیر کل تعاونی خدمات وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به بیان نکاتی پیرامون آینده کاری ، دلایل موفقیت و تجارت الکترونیک موفق پرداخت .

در این اردوی یک روزه ،مسابقه ای در خصوص تعاونی ها  برگزار شد که به برگزیدگان توسط معاونت اجتماعی منطقه 3 هدایایی اهدا گردید.

اردوی آشنایی با تعاونی هااردوی آشنایی با تعاونی هااردوی آشنایی با تعاونی هااردوی آشنایی با تعاونی هااردوی آشنایی با تعاونی هااردوی آشنایی با تعاونی هااردوی آشنایی با تعاونی هااردوی آشنایی با تعاونی ها