• هدر
  • شعار شهردار تهران
 

 

سید نجم الدین محمدی
مدیرعامل سازمان

 

 
آنلاین17
بازدید امروز78
بازدید دیروز248
بازدید این ماه326
بازدید کل196184
 
  • پیوند ها

استقبال کارآفرینان از كارگاه آموزشي " حقوق كسب و كار "

سلسله كارگاه هاي حقوق كسب و كار و اصول بازاريابي، فروش و ثبت اختراع با مشاركت اداره كل حقوقي و با حضور جمعی از صاحبان كسب و كار هاي نوپا (start up)و تعاوني هاي سطح مناطق به میزبانی سازمان خدمات اجتماعی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، مدير توسعه كسب و كار خدمات حوزه اشتغال این سازمان با اشاره به برگزاری كارگاه آموزشي صفر تا صد حقوق كسب و كار ویژه كارآفرينان و صاحبان كسب و كارهاي نوپا(start up)  گفت : در راستاي مسئوليت اجتماعي و با هدف  بسط و گسترش فرهنگ حقوقي جامعه، ارتقاء سطح دانش صاحبان كسب و كار در حوزه هاي حقوق كسب و كار- بازاريابي- برندينگ و… با حضور كارآفرينان و استارت آپ هاي تهراني با موفقيت برگزار شد.

وی افزود : در اين كارگاه  آموزشی  مباحث راه اندازي كسب و كارها شامل آشنايي با مباحث حقوقي و نحوه ثبت شركت ، ويژگي هاي انواع شركت ها  و... بحث و تبادل نظر شد.

گفتنی است مقسومي مدرس اين كارگاه به پرسش هاي حاضران پاسخ هاي لازم و مبتني بر راه كارهاي حقوقي ارائه نمود.

 

 

استقبال کارآفرینان از كارگاه آموزشي استقبال کارآفرینان از كارگاه آموزشي استقبال کارآفرینان از كارگاه آموزشي استقبال کارآفرینان از كارگاه آموزشي استقبال کارآفرینان از كارگاه آموزشي استقبال کارآفرینان از كارگاه آموزشي استقبال کارآفرینان از كارگاه آموزشي استقبال کارآفرینان از كارگاه آموزشي استقبال کارآفرینان از كارگاه آموزشي