• هدر
  • شعار سال 96 اسلایدر
  • هدر بهشتی
 

t_220_145_16777215_00_images_banner-1.jpg

t_220_145_16777215_00_images_banner-2.jpg

t_220_145_16777215_00_images_banner-3.jpg

t_220_145_16777215_00_images_banner-5.jpg

t_220_145_16777215_00_images_banner-4.jpg

 
آنلاین4
بازدید امروز201
بازدید دیروز224
بازدید این ماه523
بازدید کل196010
 
  • پیوند ها

سازمان جهانی بهداشت حامی ترویج فرهنگ مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی در ایران شد

سازمان بهداشت جهانی به عنوان حامی معنوی در رویدادهای مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی (CSR) سازمان خدمات اجتماعی مشارکت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، رضا قدیمی مدیر عامل این سازمان با اشاره به مسئولیت اجتماعی سازمانی (csr) ،گفت : در نگاه تاریخی به فضای کسب و کار ایران ، نمونه های از مسئولیت پذیری اجتماعی به شکل های کمک های خیریه و مبتنی بر ارزش های فرهنگی و مذهبی وجود داشته است ، اما مسئولیت اجتماعی سازمان ها فراتر از کار خیریه است و امروزه باید بخش جدایی ناپذیر از برنامه های راهبری سازمان ها و شیوه ی کسب و کار مدیران شود.

وی در تعریف مسئولیت پذیری اجتماعی ، افزود : مسیری است که سازمان ها رویکردهای اقتصادی ، اجتماعی و محیط زیستی را با ارزش ها ،فرهنگ ، استراتژی ها ، ساختار تصمیم گیری و شیوه های عملیاتی خود به شکلی شفاف و قابل حسابرسی یکپارچه می کنند و در نتیجه ی فرایندها و رویه های بهتری را درون سازمان جاری می سازند .

قدیمی در خصوص شهرها و مسئولیت اجتماعی و گزارش پایداری ، خاطر نشان کرد : چنین برنامه های می تواند ریسک ها ی اجتماعی ، اقتصادی و محیط زیستی را به واسطه ی ارائه راه حل هایی جهت چالش های زندگی کاهش دهند ، کاهش این ریسک علاوه بر فراهم آوردن بهبود فضای کسب و کار بنگاه های اقتصادی نیز یاری می رساند.

در همین راستا تیم مذاکره کننده ی سازمان خدمات اجتماعی ، پس از تشریح حوزه ی مأموریتی سازمان برای ناشرین سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به نتایج خوب و مطلوبی رسیده اند .

مدیر عامل سازمان خدمات به موفقیت های قابل توجه در این حوزه به استقبال سازمان بهداشت جهانی از طرح مسئولیت اجتماعی ناشرین ، بیان کرد : پس از مذاکره با مدیران w.H.O در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، مقرر شد مقدمات تفاهم نامه فی مابین آماده و در راستای همکاری بیشتر در زمینه سلامت و بهداشت و همچنین مسئولیت اجتماعی سازمانی اقدامات لازم صورت پذیرد.

مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، تصریح کرد:  در این طرح مقرر شد سازمان بهداشت جهانی به عنوان حامی معنوی در رویدادهای مسئولیت اجتماعی (CSR) سازمان خدمات اجتماعی مشارکت نماید  و همچنین انتشارات مانا ناشر دیجیتال پیشگام و انتشارات کتابستان معرفت ناشر برگزیده و برتر سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب نیز با سازمان خدمات اجتماعی ، قرار داد منعقد کرد .

گفتنی است سازمان بهداشت جهانی یا World Health Organization که به اختصار WHO هم خوانده می‌شود، یکی از زیرمجموعه‌های تخصصی سازمان ملل متحد است که به وضعیت سلامت عمومی در سطح جهان توجه دارد،سازمان بهداشت جهانی حدود ۷۰ سال قبل و طی گفتگوهایی که از سال ۱۹۴۶ تا ۱۹۴۸ میلادی شکل گرفت، تاسیس شده است.